EN | TR

   Türk sermayeli bir hava ve deniz forwarding şirketi olan Daimon, 2009 yılında Istanbul’da kurulmuştur.  Daimon, ithalat ve ihracat konularında hava ve deniz taşıma işleri, parsiyel servisler, proje taşımacılığı, kara & hava ve deniz & hava bağlantılı nakliyeler gerçekleştirmektedir.

HİZMET ANLAYIŞI

  Daimon, hizmet verilen kuruluşlarla ilişkileri, müşteri, iş ve çözüm odaklı olarak yürütmektedir. Ortaklarıyla birlikte mutlu olmak, uzun süreli iş ortaklıkları yaratmak ve ortaklarının en uygun taşıma maliyetleriyle en kaliteli hizmeti almalarını sağlamak Daimon Lojistik Hizmetlerinin temel felsefesidir.

  Daimon;  müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak üzere, her türlü ürün, hizmet ve bilgi akışını düzenler. Kargonuzun üretim noktasından son kullanıcıya teslimine kadar uzanan 'tedarik zinciri süreci'ndeki hareketini plânlar, uygular ve raporlar.

HİZMET İLKELERİ

  Daimon ilkeleri'nin başında; 

* Servis kalitesini sürekli en üst düzeyde tutmak,
* Müşteri gereksinimlerini inceleyip anlayarak, müşteri odaklı en ekonomik, süratli ve güvenilir taşıma seçeneklerini sunmak,
* Müşterilerin lojistik hizmet talepleri doğrultusunda, uzun vadeli iş ilişkilerinin gerektirdiği proje ve yatırımları gerçekleştirmek,
* Anında doğru bilgi vermek,
* Teknolojik gelişmeleri takip edip, gelişen çağdaş teknolojik araçları kullanarak hizmet kalitesini sürekli yükseltmek, akış sürecinin her adımında oto kalite kontrol, kaynaklarını, çağın gerekleri ve müşteri gereksinmeleri paralelinde eğitimler yoluyla geliştirmek, geliyor.

Copyright © 2013 Daiomon Logistics