EN | TR

 

Daimon Lojistik; otomotiv imalatçılarına çözümler üretir...

  Otomotiv firmaları, birçok tedarikçiden farklı sayı ve çeşit ürünü temin ederek, üretim hatlarına zamanında besleme yapma gerekliliği duymaktadır. Bu ihtiyaç ve lojistik süreçlerindeki yoğun hareketlilik, lojistik süreçlerin yönetimini önemli kılmaktadır. Bu doğrultuda Daimon, otomotiv imalatçılarının lojistik ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmekte ve süreçlerin etkinliğini arttırmaktadır. 

  Doğru ürünün, doğru zamanda, doğru yerde olmasının yanı sıra, Otomotiv sektörünün en önemli anahtar performans göstergelerinden biri satış sonrası destek ve yedek parça dağıtım ağının müşteri ihtiyaçları ile senkronize yönetilebilmesidir.

  Daimon, oldukça büyük ölçekte bir otomotiv depolama ve dağıtım sistemini, müşteri ihtiyaçları ve anlık değişen pazar dinamiklerini göz önüne alarak yönetmektedir.

  Just In Time (Time Zamanında Üretim) üretim modelleri ile çalışan otomotiv firmalarına Milk-Run çözüm modeli ile planlı dağıtım çözümleri üretmekte, bu şekilde tedarikçi-üretici ve lojistik servis sağlayıcının entegre bir yapıda maksimum verimlilik fırsatlarını yaratacak şekilde bulunmasını sağlamaktadır.

 

 

Copyright © 2013 Daiomon Logistics