EN | TR

Konteyner Satış

  Daimon Lojistik İstanbul, Ankara ve İzmir’ deki anlaşmalı olduğu konteyner terminallerinde hem millileşmiş hem de serbest dolaşımda olan 20”DC – 40”DC – 40”HC ve Özel ekipman statüsündeki ikinci el konteynerleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

  İstenilmesi durumunda Türkiye’nin diğer liman bölgelerinde konteyner teminin yanı sıra Türki Cumhuriyetler, Uzakdoğu, Avrupa, ve Amerika’da sıfır ve ikinci el konteyner temini sağlayabilmekteyiz.

  Ağırlıklı olarak satışını yaptığımız konteynerlerimiz ikinci el olmasına karşın özellikle üzerinde durduğumuz konu konteynerlerin “Sea Whorty” koşullarında deniz ve kara taşımalarına uygun standartlarda olmasıdır. İstenilmesi durumunda C.S.C. – I.S.O. – U.I.C. kural ve standartlarına göre konteynerlerimizin uygunluğunu belirten “Gözetim Sertifikaları” da verilmektedir.

 Kiralama

  Firmamız, stoklarında bulunan konteynerlerin satışını yapmasının yanı sıra konteyner kiralaması da yaparak müşteri odaklı ürün ve hizmetlerini günden güne arttırmaktadır.

 Konteyner Tamir ve Bakımı

  İstanbul, Ankara ve İzmir’ de anlaşmalı depolarımızda bulunan kademe bölümümüzde konteynerlerle ilgili her türlü tamir ve bakım hizmetleri işinde uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Copyright © 2013 Daiomon Logistics